top of page

REPRODUKTOR

STUD DOG

BALOU VON DER KANDERMATT

Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt
Balou von der Kandermatt

01

Kilka słów o Balou
Balou von der Kandermatt

KILKA SŁÓW O BALOU

Balou von der Kandermatt, importowany ze Szwajcarii
z hodowli vom der Kandermatt, to wyjątkowy pies
o doskonałej anatomii i charakterze, idealny towarzysz człowieka. Przyjazny i kontaktowy, zawsze potrafi nawiązać pozytywny kontakt z ludźmi. Żywiołowy i posłuszny, uwielbia aktywność fizyczną i szybko uczy się nowych komend, co sprawia, że praca z nim jest satysfakcjonująca. Doskonale współpracuje z człowiekiem w różnych formach pracy, wykazując pełne zaangażowanie i radość.

PRZYJAZNY I KONTAKTOWY 

Balou jest psem niezwykle przyjaznym i otwartym na ludzi. Niezależnie od wieku czy płci, zawsze potrafi nawiązać pozytywny kontakt
i zyskać sympatię otaczających go osób. Jego radosne spojrzenie i entuzjazm do życia sprawiają, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Pochodzenie

02

POCHODZENIE

Balou urodził się w drugim miocie swojej matki, Delphi Stern vom Bubenberg. Matka Balou jest suką średniej wielkości o mocnej linii ciała, wyraźnie zaznaczonej klatce piersiowej i swobodnym ruchu. Ojciec, Maximus, ma harmonijną budowę, dobrą wytrzymałość kości
i typową głowę. Zarówno matka, jak i ojciec Balou, są przyjaznymi
i bezpiecznymi psami.

drzewo-genealogiczne

Dzięki swojemu pochodzeniu i cechom fizycznym oraz charakterze, Balou jest idealnym przykładem rasy psów, do której należy. Jego rodzice są reprezentatywnymi przedstawicielami swojej rasy, a on sam odzwierciedla wszystko, co najlepsze w hodowli psów. 

.Balou jest nie tylko piękny, ale również posiada doskonałe cechy charakteru. Jego zachowanie jest przyjazne
i bezpieczne, co czyni go idealnym towarzyszem zarówno dla rodziny, jak
i dla innych zwierząt. Balou jest lojalny
oddany, a jednocześnie łagodny cierpliwy. Jego umiejętność nawiązywania relacji i zdolność do współpracy sprawiają, że jest łatwy
w wychowaniu i doskonale sprawdza się w życiu codziennym.

Balou urodził się w drugim miocie swojej matki, Delphi Stern vom Bubenberg. Matka Balou jest suką średniej wielkości
o mocnej linii ciała, wyraźnie zaznaczonej klatce piersiowej
i swobodnym ruchu. Ojciec, Maximus, ma harmonijną budowę, dobrą wytrzymałość kości i typową głowę. Zarówno matka, jak i ojciec Balou, są przyjaznymi i bezpiecznymi psami. Chcesz poznać rodowód nacinij poniżej.

03

ZDROWIE

Poprawność anatomiczna Balou to jeden z kluczowych czynników jakościowych tego psa. Prawidłowa budowa szkieletu, odpowiednie ułożenie i proporcje kończyn, osobowość odzwierciedlaja wyniki badań, opisy i osiagnięcia wystawowe przedstawione poniżej

Zdrowie

Warto pamiętać, że poprawność anatomiczna psa ma również wpływ na jego psychikę i samopoczucie. Pies o prawidłowo zbudowanym ciele będzie czuł się pewniej i bardziej komfortowo, Co przełoży się na jego ogólną jakość życia.

04

CHARAKTER

Balou to nie tylko piękny pies, ale także ma doskonałe cechy charakteru. Jest przyjazny, bezpieczny i idealny towarzysz zarówno dla rodziny, jak i innych zwierząt. Jest lojalny, oddany, łagodny i cierpliwy. Jego zdolność do nawiązywania relacji i współpracy sprawiają, że jest łatwy w wychowaniu i świetnie sprawdza się w życiu codziennym.

Charakter

Balou jest doskonałym przykładem swojej rasy, odzwierciedlając wszystko, co najlepsze zarówno w cechach fizycznych, jak
i charakterze. Jego rodzice są reprezentatywnymi przedstawicielami rasy, co potwierdza jego doskonałe pochodzenie.

05

OSIĄGNIĘCIA I WYSTAWY

Balou wyróżnia się na wystawach dzięki swojej elegancji, pewności siebie i płynności w ruchu, co przyciąga uwagę sędziów i obserwatorów. Zdobył wiele pierwszych miejsc jako najlepszy pies rasy na różnych wystawach zarówno w kraju, jak i za granicą, co potwierdza jego wyjątkowy talent
umiejętności. Jego osiągnięcia świadczą o tym, że jest jednym z najlepszych psów wystawowych. 

Osiągnięcia i wystawy
Balou von der Kandermatt

TYTUŁY

MŁODZIEŻOWY
CHAMPION POLSKI

Młodzieżowy Champion Polski

CHAMPION POLSKI

Dyplom Champion Polski Balou

GRAND CHAMPION POLSKI

Grand Champion Balou

CO MÓWIĄ SĘDZIOWIE

sędzia p. Maddalena Manciani (IT)

" 12  month, in type, in size, very nice expresion, with nice head, correct eyes, correct muzzle,  and earth set, correct neck, strong top line, correct coup, very good  chest for age, correct angul., moves well, correct drive, well handler, need to develope in structure"

sędzia p. Terezia Gargusova (SK)

"Średni pies, poprawny format, mocna kość, dobrze modelowana głowa, poprawne ucho. średnio brązowe  oko, zgryz nożycowy, doskonała linia górna, poprawne proporcja klatki piersiowej, poprawne kątowanie kończyn oraz poprawne ich ustawienie. Bardzo dobrze zakręcony ogon,  doskonały ruch,  poprawne umaszczenie."

sędzia p. Cornelia Hug   (DE)

" Typowy samiec o mocnym, zadbaym owłosieniu i ciemnych znaczeniach . Typowa głowa z poprawnymi  szczegółami. Średnia grubość kości , wyraźne kątowanie, równoległa postawa, prosty grzbiet, odpowiednia budowa klatki piersiowej, płynny ruch , ogon noszony poprawnie,  absolutnie przyjazne zachowanie.

Bardzo dobrze zaprezentowany."

sędzia p. Piotr Król (PL)

"Elegancki we wszystkich szczegółach,  z wdziękiem prezentowany, energiczna  doskonała sylwetka."

sędzia p. Mariola Agata Semik  (PL)

" Dobrej wielkości, dobra kość, głowa bardzo dobra w rzeźbie,  dobrze osadzona, nie mam zastrzeżeń  do formatu, stabilna górna linia, kątowanie kończyn ich ustawienie prawidłowe  a w konsekwencji regularny ekspresyjny ruch."

sędzia p. Viktoras Avtusko  (LT)

" Zęby dobre, dobra głowa, dobry balans ciała,  dobry w ruchu, dobry charakter, dobry  temperament,  właściwy kolor,  zgodny ze wzorcem."

sędzia p. Jaroslav Matyas (SK)

"Pies klasa championów. Zwrotny pies w dobrym typie, dobrze zbudowana głowa,  prawidłowo kątowane kończyny, bardzo dobry ruch"

sędzia p. Milan Plundra (CZ)

"Very nice dog,  excelence  bones, typical head, nice top line, good chest, excelence  angulation, moves well,  excelence prezentation"

sędzia p. Olga Kupriyanova Sinko (SI)

"Dobra kondycja, dobry w typie,  dobry w ruchu,  super umaszczenie."

sędzia p. Viktoras Avtusko  (LT)

" Zęby dobre, dobra głowa, dobry balans ciała,  dobry w ruchu, dobry charakter, dobry  temperament,  właściwy kolor,  zgodny ze wzorcem."

06
POTOMSTWO BALOU

Zapowiedz miotu I
Balou i Xenya
Balou i Bazia
bottom of page