top of page

O mnie :-)

Szwajcaria
Peppi Smolstars

Moja
historia

Pasja do zwierząt towarzyszy mi od urodzenia, a być może nawet wcześniej. Ukończyłam 5,5-letnie studia na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt, co zapewniło mi solidne podstawy naukowe. Następnie ukończyłam studia podyplomowe
z Kynopsychologii, co pozwoliło mi zrozumieć zachowania i psychologię psów na głębszym poziomie.


Pomimo, że dopiero niedawno zaczęłam zajmować się hodowlą i rozmnażaniem, traktuję to jako naturalny rozwój mojej pasji.


Mam ponad 20-letnie doświadczenie w posiadaniu, pracy i współpracy z psami
i innymi zwierzętami. Dzięki temu oraz dzięki współpracy z doświadczonymi trenerami, hodowcami psów i innych zwierząt a także licznym kursom i szkoleniom,  zdobyłam szeroką wiedzę praktyczną. Teraz tę zdobytą wcześniej wiedzę wykorzystuję w hodowli, szczególnie w pracy z rasą appenzeller.  Podbudowę rasy opieram się na analizie oryginalnych publikacji z lat 1914r., 1950r. i 1966r., które posiadam, wzorcu rasy FCI i współpracy z hodowcami pasjonatami
o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w rasie.  Gdzieś po drodze w między czasie powstał mój sklepik appenzellerski w ramach uznania i kultu dla rasy.

Jako asystent kynologiczny mogę nadal doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, co przekłada się na lepsze wyniki w hodowli.

kyno
atr
team
GrzesiakMonika cape
Certyfikat Monika Grzesiak
Certyfikat 20_02_24 Monika Grzesiak
CERTYFIKAT żywienie_page-0001
Certyfikat 20_03_24 Monika Grzesiak
CERTYFIKAT HODOWLA

KONTAKT 

grzesiakmonika@gmail.com

Tel: +48 662 077 833

bottom of page